MediaCat

EY Türkiye’de üst düzey atama

EY Türkiye Marka, Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Uluslararası danışmanlık, denetim, kurumsal finansman, strateji ve vergi hizmetleri şirketi EY’ın (Ernst & Young) Türkiye ofisinde üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, EY Türkiye’nin marka, pazarlama ve iletişim direktörü Hülya Kavak oldu.

EY Türkiye’nin 360 derece pazarlama faaliyetlerine liderlik edecek olan Hülya Kavak, küresel çaptaki kurumsal projelerin pazarlama süreçlerinde aktif rol almaya devam edecek.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı ve İngiliz Dili Edebiyatı Bölümlerinde çift dal yaparak tamamlayan Kavak, Heidelberg Üniversitesi’nde de dilbilim alanında eğitim aldı. Mezuniyetinin ardından farklı sektörlerden şirketlerde kurumsal pazarlama, iletişim ve ürün yönetimi departmanlarında görev aldı. Kavak, 2020 yılında marka, pazarlama ve iletişim süpervizörü olarak katıldığı EY Türkiye’de direktör yardımcılığına yükseldi ve iki buçuk seneyi aşkın süre boyunca bu sorumluluğu üstlendi.

Ocak 2024 itibarıyla marka, pazarlama ve iletişim direktörlüğüne atanan Kavak, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde pazarlama (İngilizce) üzerine yüksek lisans eğitimini sürdürüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.