MediaCat

Kitaplar

Execution

SATIN AL

Açıklama

EXECUTION

Execution bugünkü iş dünyasının bugüne kadar ele alınmamış önemli bir konusudur. Yokluğu, başarının önündeki en büyük engel ve yanlışlıkla diğer nedenlere bağlanan düş kırıklıklarının çoğunun da tek nedenidir. Şirketlerin rekabette üstünlük elde etmek için uzmanlaşmaları gereken belirli bir davranış ve teknikler bütünüdür. Başlı başına bir disiplindir. Büyük şirketlerde de küçüklerinde de başarı için temel disiplindir.Continue reading “EXECUTION”

EXECUTION

Execution bugünkü iş dünyasının bugüne kadar ele alınmamış önemli bir konusudur. Yokluğu, başarının önündeki en büyük engel ve yanlışlıkla diğer nedenlere bağlanan düş kırıklıklarının çoğunun da tek nedenidir.

Şirketlerin rekabette üstünlük elde etmek için uzmanlaşmaları gereken belirli bir davranış ve teknikler bütünüdür. Başlı başına bir disiplindir. Büyük şirketlerde de küçüklerinde de başarı için temel disiplindir. Her şeyi düzene koyar. Sizin alanınızdaki endüstride neler olup bittiğini görmenizi sağlar. Değişim ve geçiş için en iyi araçtır. Bu kültüre sahip olan şirketler diğerlerinden daha çabuk değişirler çünkü konuya daha yakındırlar, daha hakimdirler.

Bu kitap size bir şirket lideri olarak daha sağlıklı bir strateji seçmenize yardımcı olacaktır. Eğer şirketiniz zor zamanlardan geçiyor ve kurtulmaya çabalıyorsa, eğer değişime karşılık verme konusunda önemli bir dönüşüm yapmak zorundaysa –bugünlerde her şirketin buna gereksinimi vardır– ve eğer iyi bir execution kültürü varsa başarması çok ama çok güçlü bir olasılıktır.

Her şirketin ya da üst düzeydeki her iş liderinin execution disiplininde uzmanlaşması gerekmektedir. Bu konudaki bilginiz, rekabetteki bir üstünlüğünüz olacaktır. Eğer bunu daha sonra işinizde de uygulamaya koyarsanız daha iyi sonuçlar elde edeceğinizi biliyoruz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.