Bebekler, yeniden

Evian'ın yeni reklam filmi yayında.

17.06.2019 - 17:23 | Arzu Nilay Kocasu

Bebekler, yeniden

1998 yılından bu yana iletişim çalışmalarının temelini oluşturan meşhur bebekleriyle ABD pazarı için geçtiğimiz yıl vedalaşan Evian, yorgun yetişkinlerin içindeki hayat dolu bebeklere hayat vermeye küreselde yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

Fransız reklam ajansı BETC imzası taşıyan yeni reklam filmi The Baby Bare Necessities ile marka, hedef kitlesine genç yaşamın olmazsa olmazlarına dair bir iki tüyo veriyor.

BETC Kurucusu ve Baş Kreatif Direktörü Remi Babinet kampanyayı hazırlarken Baloo’nun (Jungle Book’taki ayı) tüm erdem ve fiyakasını yansıtmaya çalıştıklarını söylerken, Evian Küresel Marka Başkan Yardımcısı Patricia Olivia kampanya hakkında şu açıklamada bulundu:

“10 yılı aşkın bir süredir bebekleri gençlik metaforu olarak kullanıyoruz. Artık bebeklere bir ses vermek istedik çünkü bugün genç bir yaşam sürmek demek özgürce konuşabildiğiniz, bilinçli ve iyimser bir hayatın savunusunu yaptığınız, amacı olan bir yaşam sürmek anlamına geliyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Evian
  • Reklam Ajansı: BETC
Kaynak: Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.