Ev Tekstili Tasarım Yarışması’na başvurular uzatıldı

Profesyonellere ve öğrencilere açık olan “2. Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması” Uludağ Tekstil İhracatçılar Birliği (UTİB) tarafından yatak, banyo, perde ve koltuk kategorilerinde düzenleniyor.

15.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Uludağ Tekstil İhracatçılar Birliği (UTİB) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması, dört farklı kategoride profesyonellerin ve öğrencilerin tasarımlarını bekliyor.

Yatak,  banyo, perde ve koltuk kategorilerinde başvuru kabul eden yarışma sonucunda her kategorinin birincisi 7.000 TL ile ödüllendirilecek. Yarışmada, ikinci olanlar 4.000 TL, üçüncüler ise 3.000 TL’nin sahibi olacak. Akademisyen, tasarımcı ve sektör temsilcilerinden oluşan jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda, tüm başvuruların arasından seçilecek bir inovatif ürüne de 10.000 TL ödül verilecek. Ayrıca dereceye giren yarışmacılar arasında yapılacak değerlendirme sonrasında, uygun bulunacak iki kişiye de iki yıl süre ile yurtdışında eğitim imkânı sağlanacak.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgilere ve şartnameye www.evtekstiliyarismasi.com adresinden ulaşılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.