MediaCat

Ev için ihtiyaç duyulan her hizmette yanınızda

Armut.com’un yeni reklam filmi yayında.

Ev için ihtiyaç duyulan her hizmette yanınızda

3 binin üzerinde farklı kategoride 500 binden fazla hizmet vereni hizmet almak isteyenlerle buluşturan online hizmet platformu Armut.com yeni reklam filmini hedef kitlesinin beğenisine sundu.

Odağına ev hizmetlerini alan reklam filminde genç bir çiftin yuva kurmakla başlayan maceralarında Armut.com’un çiftin yanında olduğu duygusal bir dille anlatılırken, platform üzerinden ulaşılabilen birçok farklı hizmetin hayatın her anında çözüm ortağı olduğu vurgulanıyor.

Armut Pazarlama Direktörü Gizem Ekiz “Yeni reklam filmimizi özellikle pandemi döneminde yaptığımız araştırmalarda ön plana çıkan bir konsept üzerine inşa ettik. Bu dönemde evimizle kurduğumuz duygusal bağ arttı. Birçok kullanıcımızdan mutlu ve huzurlu yuvalarını kurarken hangi Armut hizmetlerinden yararlandıklarını çokça duyduk. Reklam filmimizde çiftimizin hayatlarından kesitler sunarken de arka planda Armut’un sunduğu farklı ev hizmetlerine ve mobil uygulamayla hizmetlerimizin ne kadar ulaşılabilir olduğuna dikkat çekmek istedik” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.