Eurosport’un yeni Türkçe spor portalı yayında

Eurosport'un uluslararası internet ağının 11. yerel web sitesi olan “www.eurosport.com/tr”...

04.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Eurosport’un uluslararası internet ağının 11. yerel web sitesi olan “www.eurosport.com/tr” Türk sporseverler için hizmete girdi.

Avrupa’nın önde gelen spor yayın grubu Eurosport ile Türkiye’nin önde gelen internet şirketlerinden MCD Digital, Eurosport’un yeni Türkçe internet spor portalı www.eurosport.com/tr ‘nin açılışını yaptı.

Bu yeni internet sitesi, Eurosport marka gücünden ve MCD Digital’in yerel medya konusunda uzmanlığından yararlanıyor. Bu sitenin Türk sporseverleri için özellikle tüm spor dallarında son dakika haberler ve canlı anında güncellemede önemli bir durak noktası olması hedefleniyor.
Eurosport’un Türkçe internet sitesinin editörleri yerel ve uluslararası spor haberleri ve içeriğini Türk sporseverlere sunacak. Eurosport’un Türk ve yurt dışındaki editörleri sporseverlere internet üzerindeki en kaliteli spor deneyimini sunmak için birlikte çalışacaklar.

Eurosport’un Türkçe internet sitesi sporseverlere Türkiye’nin iki en popüler spor dalı olan futbol ve basketbol konusunda anlaşılır ve dolu içeriği ile hizmette olacaktır. Bu içerik Avrupa futbol liglerini ve şampiyonalarını kapsadığı gibi Türk futbol dünyasının da son gelişmelerini, detaylı sonuç ve analizlerini barındıracaktır. Editöryal bakış anlamında www.eurosport.com/tr sporseverlere futbolun ötesinde motor sporları, basketbol, Olimpik Sporlar ve daha fazlasını da içeren çok geniş ve güçlü bir spor yelpazesi sunuyor olacak.

Spor portalının sunacağı CANLI, en hızlı şekilde güncellenen haberler ve uzman analiz yorumlar ile sporseverler istedikleri her müsabakayı, her sporcuyu ve stratejiyi takip etme olanağı bulacaklar. Özellikle canlı skor kutusu gibi Eurosport sitesine özel servislerle taraftarlar tüm aksiyonu hem de her zaman izleme olanağına sahip olacaklar. Aynı zamanda tüm sporseverlerin yazılı kaynak dışında görsel olarak Eurosport bünyesindeki tüm televizyon kanallarının özel videolarını da izleyip keyfini çıkarma şansları olacak