Euromoney’den Turkcell’e iki ödül

Finans dünyasının en saygın yayınlarından Euromoney Dergisi, Turkcell’i iki ödüle birden layık gördü....

10.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Finans dünyasının en saygın yayınlarından Euromoney Dergisi, Turkcell’i iki ödüle birden layık gördü. Euromoney anketi, iş dünyasının şirketleri nasıl algıladığını göstermesi açısından önemli bir gösterge olarak değerlendiriliyor.

Orta ve Doğu Avrupa’nın tamamını kapsayan anket için büyük bankaların, pazar araştırma şirketlerinin ve danışmanlık firmalarının analistleri, her sektöre veya ülkeye göre şirketleri puanlayarak değerlendiriyor. Euromoney Dergisi, ödüllendirilecek ilk 3 şirketi pazarda güç, kârlılık, büyüme potansiyeli, yönetim kalitesi ve kazanç kriterlerine göre belirliyor. Euromoney ödülleri, bu yıl 6. kez dağıtılıyor. 

Süreyya Ciliv: Çabalarımızın fark edildiğini görmek bizi mutlu etti
Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Euromoney gibi prestijli bir derginin iki ödülüne birden layık görülmekten duydukları mutluluğu ifade ederek şunları söyledi: “Turkcell’in iş ve yönetim stratejilerindeki başarısının ve mükemmeli yakalama arzusunun takdiri açısından bu ödül bize gurur ve mutluluk verdi. ‘Mobil sektörde en tatmin edici ve tutarlı şirket stratejisi’ dalında ilk sırayı almamız, karar ve faaliyet süreçlerimizin başarısını bir kez daha ortaya koyuyor. Öte yandan Orta ve Doğu Avrupa’nın “En İyi Yönetilen” ilk üç şirketi arasında yer alarak yerel ve bölgesel rekabeti geride bırakıp küresel ölçekte rekabet gücüne sahip olduğumuzu sergilemiş olduk.”

Euromoney Genel Müdürü Simon Brady: Turkcell etkileyici sonuçlar elde ediyor
Turkcell’in daha önce de “2010 Yatırımcı İlişkileri Küresel Öncelik Ödülleri”nde “Avrupa’nın En iyi Finansal İletişim Süreçleri” ödülünü aldığını hatırlatan Brady şunları söyledi: “Turkcell, bu önemli ankette sık sık etkileyici sonuçlar elde ediyor ve bu yıl, ‘Telekomünikasyon-Cep Telefonu’ sektöründe bölge 1.’si olarak analistlerin ilgisini sürüdürülebilir kıldığını gösterdi.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.