MediaCat

Eurobest bu yıl tekrar Lizbon’da

Bu yıl beşincisi yapılacak olan Eurobest Yaratıcılık Festivali, yine Lizbon’da olacak.

Eurobest bu yıl tekrar Lizbon’da

25 yıldır verilmesine rağmen, festival olarak bu yıl beşincisi düzenlenen Eurobest Yaratıcılık Festivali, 28-29-30 Kasım tarihleri arasında Lizbon’da yapılacak. Her yıl Avrupa’nın farklı bir şehrinde düzenlenen festival, bu sene ikinci defa Lizbon’da yapılıyor.

Lions Festivalleri CEO’su Philip Thomas"Geleneksel olarak her yıl Avrupa’nın farklı bir şehrini dolaşan Eurobest Festivali, geçen seneki üstün başarısından sonra bu sene tekrar Lizbon’da düzenlenmesine karar verdik." dedi. Ayrıca, Portekiz’deki yaratıcı sektörün ve Lizbon’un hedeflerini yerine getirmede geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine sonsuz destek vereceğine inandıklarını belirtti. Lizbon Belediye Başkanı da bu karardan dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi.

2011 yılında, 36 ülkeden 1300 delegeye ev sahipliği yapan Lizbon, 4800’ün üzerinde başvuru almıştı. Sekiz kategoride yapılan 4800 başvuru üzerinden, 398 iş Eurobest ödülüne layık görülmüştü. Lizbon’dan önce Stockholm, Amsterdan ve Hamburg festivale ev sahipliği yapmıştı.

Festival olarak sadece beş yıldır düzenlenmesine rağmen, ödüller 25 yıldır dağıtılıyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.