Eurobest bu yıl Lizbon’da

Avrupa'nın senelik yaratıcı reklamcılık ve iletişim ödülleri, Eurobest Reklamcılık Festivali bu sene 28-30 Kasım tarihlerinde Lizbon'da gerçekleşecek.

08.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Avrupa’nın senelik yaratıcı reklamcılık ve iletişim ödülleri, Eurobest Reklamcılık Festivali bu sene 28-30 Kasım tarihlerinde Lizbon’da gerçekleşecek.

Cannes Lions’un CEO’su ve Eurobest organizatörlerinden Philip Thomas festival ile ilgili şu açıklamayı yaptı: Eurobest Festivali’ne her yıl Avrupa’nın başka bir şehri ev sahipliği yapıyor. Stockholm, Amsterdam ve Hamburg’un ardından bu yıl festival ilham verici şehir Lizbon’da yapılacak. Lizbon Valisi’ne ve Portekiz’deki bütün yaratıcı endüstrilere bu festivalin gerçekleşmesine destek oldukları için şükran borçluyuz. Özellikle Portekiz’deki resmi temsilcimiz Multimedia Outdoors’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

Lizbon valisi António Costa ise şu yorumu yaptı: Şehrimiz için 2011 Eurobest’e evsahipliği yapmak büyük bir onur. Eurobest Avrupa çapındaki en büyük yaratıcı festival. Gelişen dünyada, şehirlerin değişim ve yeni fikirlerin sembolleri haline gelmiş etkinlikleri gerçekleştirmesi çok önemli. Lizbon 21. YY’da yaratıcılık alanında etkin rol almak isteyen bir şehir. Eurobest’in şehrimizi seçmesinden büyük mutluluk duyuyorum ve vali olarak bütün organizatörler, sponsorlar ve katılımcıları dört gözle bekliyorum

Geçen sene 37 ülkeden 900’e yakın delege Hamburg’daki 2010 Eurobest Reklamcılık Festivali’ne katıldı. Bu festivalde 21 aktüel ve bazı ihtilaflı seminerler, 4 interaktif atölye vardı. 4300’ün üzerinde çalışma 8 jüri tarafından değerlendirili. Kazanan Eurobest Ödül töreninde açıklandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.