Eurobest Awards İnteraktif Jüri Başkanı Cortsen’den mesaj

Bu sene 20.si düzenlenecek olan geleneksel Eurobest Awards’ın İnteraktif Jüri Başkanı Lars Cortsen yarışmayla ilgili mesajlar verdi

19.09.2007 - 17:30 | MediaCat

Bu sene 20.si düzenlenecek olan geleneksel Eurobest Awards’ın İnteraktif Jüri Başkanı Lars Cortsen yarışmayla ilgili mesajlar verdi.

“Bana göre iyi dijital işler ancak müşteri yararına strateji, yaratıcılık ve yenilikçi teknolojinin bir arada kullanımıyla ortaya çıkabilir” diyen TRIPLE Copenhagen’ın kurucu ortağı ve kreatif direktörü , “En ilgi çekici ve amaca uygun işleri seçerken sınırları unuttuğumuz ve müşterilerimizin müşterilerini merkeze koyan bir yılı dört gözle bekliyorum” şeklinde konuştu.

Geleneksel ve dijital ajanslarda 15 yıllık deneyimi bulunan Lars Cortsen yeni açtığı TRIPLE Copenhagen’da teknolojik gelişmelerden de yararlanarak, stratejik düşünme ve müşteri merkezli yaratıcılık üzerine kurulmuş bir ekiple çalışıyor. bundan önce Framfab Denmark’ın yaratıcı yönetmeniydi.

Nike, Carlsberg, Nokia ve IKEA gibi müşterilerle çalışan Cortsen, şimdiye kadar Cannes Lions (iki kere), the Eurobest Awards, Art Directors Club, Clio ve London International Advertising Awards gibi birçok uluslararası jüride yer aldı.

Katılım için online başvuruların 30 Ağustos’tan itibaren başladığı yarışmanın jürisi Kasım ayı sonunda Londra’da toplanacak. Kısa listeleri 28 Kasım’da açıklanacak olan Eurobest’in kazananları 30 Kasım’da belli olacak.

Ayrıntılı bilgi için www.eurobest.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.