Eurobest’te yılın reklamvereni Guinness

Reklam yaratıcılığı konusunda Avrupa'da geçen yılın en iyilerini belirlemeyi amaçlayan Eurobest Reklam Festivali'nde bu yıl ilk defa...

23.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Reklam yaratıcılığı konusunda Avrupa’da geçen yılın en iyilerini belirlemeyi amaçlayan Eurobest Reklam Festivali’nde bu yıl ilk defa ‘Yılın Reklamvereni’ ödülü onurlandırılacak. Bu ödül ilk defa olarak Eurobest Festivali’nde Guinness’e verilecek. Bu önemli ödül, yaratıcı pazarlama çalışmaları yapan firmaları ödüllendirmek ve başka yaratıcı çalışmaların yapılmasını teşvik etmek amacıyla veriliyor.

250 yıllık bir marka geçmişine sahip olan Guinness, hem 250. yılını hem de tarihinde önemli bir yere sahip olan ikonik reklam kampanyasının 80. yılını kutluyor.

Guinness’in tarihinde bilinen en önemli reklamlarından bazıları ‘Guinness is Good for You’, ‘Surfer’, ‘Tipping Point’ ve ‘Noitulove’. Bu sene Guinness ilk defa olarak 250. yılını kutladığı dönemde, ‘Arthur’s Day’ isminde gloabal bir reklam kampanyası yayınladı.

Saatchi & Saatchi EMEA tarafından yaratılan reklam kampanyası 24 Eylül itibariyle Dublin, New York, Lagos ve Kuala Lumpur’un da bulunduğu pek çok şehirde yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.