Eureko Sigorta’dan Türkiye’ye “Merhaba” Sürprizi: Volkswagen Cross PoloGeçtiğimiz aylarda Garanti Sigorta’nın %80 hissesini satın alan Eureko Sigorta, Türkiye pazarına sürpriz bir hediye kampanyası ile “Merhaba” diyor.

19.12.2007 - 11:49 | MediaCat

Geçtiğimiz aylarda Garanti Sigorta’nın %80 hissesini satın alan Eureko Sigorta, Türkiye pazarına sürpriz bir hediye kampanyası ile “Merhaba” diyor.

Garanti Sigorta’nın çoğunluk hisselerini satın aldıktan sonra yeni kurumsal kimlik çalışmalarını da hızlandıran Eureko Sigorta, bu çerçevede web sitesini de yeniledi. Eureko Sigorta’nın yeni web sitesi üzerinden başlattığı hediye kampanyasının büyük ödülü Volkswagen Cross Polo 1.4…

Kampanyaya katılarak, sürpriz hediyeler kazanmak isteyen Eureko Sigorta müşterilerinin www.eurekosigorta.com.tr adresli web sitesini ziyaret ederek, katılım formunu doldurmaları yeterli. 10 Aralık 2007 – 3 Şubat 2008 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya için özel olarak tasarlanan web sayfasını ziyaret edenler, sadece hediye çekilişine katılmakla kalmayıp, sitede yer alan eğlenceli oyunlar ve testlerle de keyifli vakit geçirme imkanı bulacaklar.

Siteyi ziyaret ederek, katılım formunu dolduran Eureko Sigorta müşterileri arasında 13.02.2008 tarihinde yapılacak çekilişle 1 talihli Volkswagen Polo’nun özel tasarımlı otomobili Cross Polo 1.4; 3 talihli HP Presario F504 taşınabilir bilgisayar; 5 talihli Nintendo Wii console H/W (oyun hediyesi ile birlikte) ve 7 talihli iPOD NANO 4GB kazanacak.

Kampanyaya katılabilmek için, kampanya bitiş tarihi olan 3 Şubat 2008 itibariyle Eureko Sigorta poliçelerinden en az 1 adedine sahip olmak ve üyelik bilgileri ile T.C. kimlik numarası girerek, katılım formunu doldurmak yeterli…

Kampanyada birden fazla çekiliş hakkı elde etmek isteyenler ise sitede yer alan eğlenceli oyunları, testleri ya da “arkadaşını getir” bölümünü ziyaret edebilirler. 8 hafta boyunca devam edecek kampanya süresince bu bölümleri ziyaret edecek Eureko Sigorta müşterilerine, sonuçlandırdıkları her bölüm için ilave 2 çekiliş hakkı daha verilecek.

Eureko Sigorta müşterisi olmayan site ziyaretçileri ise hem Eureko Sigorta’nın sunduğu ürün ve hizmetleri daha yakından tanıma hem de sitedeki bilyecikler, yıldız tozu ve araba yarışı oyunlarına erişme imkanı elde edecekler.

Eureko Sigorta’dan “Merhaba” hediyesi kazanan talihliler, 20 Şubat 2008 tarihinde ilan edilecek.

Ayrıntılı Bilgi İçin / Bersay İletişim Danışmanlığı
Aylin Taşkıner : 0212 337 5141 – aylin.taskiner@bersay.com.tr
Mine Türkün : 0212 337 5253 – mine.turkun@bersay.com.tr
İpek Özgül : 0212 337 51 86 – ipek.ozgul@bersay.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.