Etohum Hüsnü Özyeğin’i ağırlıyor

Özyeğin Üniversitesi’nin ve Fiba Grubu'nun kurucusu Hüsnü Özyeğin, Etohum’un 2 Haziran Perşembe günü Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan toplantısına konuşmacı olarak katılacak ve katılımcılarla girişimcilik tecrübelerini paylaşacak.

27.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Özyeğin Üniversitesi’nin ve Fiba Grubu’nun kurucusu Hüsnü Özyeğin, Etohum’un 2 Haziran Perşembe günü Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan toplantısına konuşmacı olarak katılacak ve katılımcılarla girişimcilik tecrübelerini paylaşacak.

İnternet girişimcilerini bir araya getiren ve girişimciler için destekleyici bir ortam oluşturan Etohum, Özyeğin Üniversitesi’nin kurucusu Hüsnü Özyeğin’i konuk ediyor. Forbes Dergisi’nin 2009’da yaptığı araştırmaya göre dünyanın en zengin 221. kişisi ve Türkiye’nin en zengin iş adamı olan Özyeğin, katılımcılara kendi girişimcilik hikayesini anlatacak ve onlarla girişimcilik tecrübelerini paylaşacak.

Toplantı 2 Haziran Perşembe günü 17.30-19.30 saatleri arasında İstanbul Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Toplantıyla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi www.etohum.com/2-haziran-etohum-konugu-husnu-ozyegin adresinden alabilir ve yine aynı adresteki online katılım formunu doldurarak toplantıya katılabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.