ETİ’ye yeni kurumsal iletişim direktörü

ETİ Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

03.03.2021 - 12:19 | MediaCat

Gıda sektörü markalarından ETİ’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, ETİ Kurumsal İletişim Direktörlüğüne Alper Yoldaş atandı. 15 Şubat itibarıyla başladığı yeni görevinde ETİ’nin kurumsal iletişim stratejilerinin oluşturulması ve hayata geçirilmesine liderlik edecek olan Yoldaş, markanın kurumsal iletişim, medya ilişkileri, sürdürülebilirlik, kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk süreçlerinden sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2001 yılında mezun olan Yoldaş, kariyerine finans sektörüyle adım attı. Medya sektöründeki kariyerine 2004 yılında Hürriyet gazetesinde “Genç Yetenek Programı” kapsamında ekonomi muhabiri olarak başlayan Yoldaş, 2009 – 2011 yılları arasında Habertürk gazetesinde ekonomi editörü olarak çalıştı. Yedi yıllık gazetecilik deneyiminin ardından kariyerine kurumsal iletişim profesyoneli olarak devam eden Yoldaş, 2011 – 2013 yılları arasında Tofaş’ta, ardından 2013 – 2021 yılları arasında da Şişecam’da bu alanda yönetici olarak çeşitli görevler üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.