ETİ Türk Patent Altın Ödülü’nün sahibi oldu

ETİ, 2009 yılında “Türkiye’de en fazla uluslararası marka başvurusu yapan ulusal firma” olarak, Türkiye’nin sınai ve mülkiyet hakları konusunda tescil belgesi vermeye yetkili tek kurumu...

05.03.2010 - 00:00 | MediaCat

ETİ, 2009 yılında “Türkiye’de en fazla uluslararası marka başvurusu yapan ulusal firma” olarak, Türkiye’nin sınai ve mülkiyet hakları konusunda tescil belgesi vermeye yetkili tek kurumu Türk Patent Enstitüsü tarafından “Türk Patent Altın Ödülü”ne layık görüldü.

ETİ ayrıca Avrupa şirketleri karşısında Türk firmaların, marka, patent ve tasarım alanında ürün ve hizmetlerini korumaya yönelik verilen ödüller kapsamında, 2009 yılında Türkiye’de yapılan marka başvuru sayısı açısından, gıda sektöründe birinci, tüm sektörlerde ikinci şirket olarak Patent Ligi Ödülü’nün de sahibi oldu.

4 Mart 2010 tarihinde düzenlenen Türk Patent Ödülleri töreninde ETİ adına ödüller, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ETİ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı’ya verildi.

ETİ 118 marka başvurusu ile Türkiye Patent Ligi’nde sektörünün birincisi
ETİ, 2009 yılında 118 marka başvurusunda bulunarak Türk Patent Ligi kapsamında Türkiye’de yapılan marka başvuru sayısı açısından, gıda sektöründe birinci, tüm sektörlerde ikinci şirket olarak Patent Ligi Ödülü’nün de sahibi oldu.

Bununla birlikte ETİ yine 2009 yılında 24 uluslararası marka başvurusu yaparak Altın Ödül’e layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.