ETİ Topkek Bi’dolu ya dikkat! “Amman Damlamasın…”

Türkiye’de kekin öncüsü ETİ Topkek, pazara sunduğu son yenilik “ETİ Topkek Bi’dolu” ile kek severleri vazgeçemeyecekleri bir lezzetle daha buluşturuyor. ETİ Topkek ailesinin en yeni üyesi “ETİ Topkek Bi’dolu”, ıs

11.09.2007 - 17:49 | MediaCat

Türkiye’de kekin öncüsü ETİ Topkek, pazara sunduğu son yenilik “ETİ Topkek Bi’dolu” ile kek severleri vazgeçemeyecekleri bir lezzetle daha buluşturuyor.

ETİ Topkek ailesinin en yeni üyesi “ETİ Topkek Bi’dolu”, ıslak, kabarık keki ve yoğun sosları ile tam bir lezzet deposu. “ETİ Topkek Bi’dolu”nun tam ortasında yer alan, arzunuza göre bol çikolatalı ya da karamelli sos, kekin lezzetini ikiye katlıyor ve farklı damak zevklerini tam kalbinden vuruyor.

Çay saatlerinde, atıştırmalık aralarda, canınız lezzetli bir kek ya da tatlı çektiğinde her biri 60 gr’lık paketleri ile oldukça doyurucu bir alternatif sunan “ETİ Topkek Bi’dolu”ya dikkat! İçindeki sos o kadara bol ki uyarıyoruz: “Amman Damlamasın…”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.