MediaCat

Eski sevgiliye yapay zekâlı veda

Samsung’dan anıları eski sevgiliden arındıran Sevgililer Günü reklamı.

Sevgililer Günü çoğunluk için buram buram romantizm kokan özel bir gün olsa da kalpler ve güller herkeste aynı duyguları uyandıramayabiliyor. Mutlu aşklar kadar öne çıkarılmasa da Sevgililer Günü öncesi ayrılanların sayısı hiç de az değil.

Cheil MEA imzalı reklam filminde Samsung, Sevgililer Günü’nün göz ardı edilen gerçeğini, ayrılığı ekrana taşıyor. Sevgililer Günü’nde eski sevgilisiyle fotoğraflarına bakıp aşk acısı çeken kadın, fotoğrafları silmek üzereyken aydınlanma yaşıyor. Galaxy S24’ün yapay zekâ destekli Yaratıcı Düzenle özelliğiyle eski sevgilinin yerini renkli alternatifler dolduruyor ve anılar yok olmaktan kurtuluyor.

Samsung MX Pazarlama Müdürü Lara Zureik, içgörülerinin, Sevgililer Günü öncesinde pek çok çiftin ilişkilerini gözden geçirmeleri nedeniyle ayrılıkların artması olduğunu ifade ediyor.

Cheil Dubai Kreatif Direktörü James Tan ise Yaratıcı Düzenle özelliğinin faydasını, ilgili bir ayrılık öyküsüyle vurguladıklarını söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.