MediaCat

Eski meslektaşlarından Freddie Mercury’e doğum günü hediyesi

British Airways ve Heathrow Havalimanı, Mercury’nin 72’nci yaşını sürpriz bir gösteriyle kutladı.

Eski meslektaşlarından Freddie Mercury’e doğum günü hediyesi

1991 yılında hayata gözlerini yuman Freddie Mercury, eğer yaşasaydı dün 72’nci yaşını kutlayacaktı. Yönetmen Bryan Singer 24 Ekim’de vizyona girecek Bohemian Rhapsody filmiyle izleyicilere Mercury’nin onu bir ikona dönüştüren müzik yolculuğunu anlatmaya hazırlanadursun, Freddie Mercury’nin henüz Farrokh Bulsara olduğu yıllara tanıklık eden bir mekân, efsanevi sesin 72’nci doğum gününü kutlamak için hoş bir sürprize imza attı dün.

1970’de Queen ile yola koyulmadan önce Heathrow Havalimanı’nda bagaj taşıyıcısı olarak çalışan Freddie Mercury’nin anısına sürpriz bir dans hazırlayan Heathrow Havalimanı ve British Airways, iki markanın çalışanlarından oluşan bir “Freddie Mercury grubu”yla, yolu Terminal 5’e düşen yolculara ufak bir dans gösterisi sundu.

“Freddie Mercury rock müziğin tartışmasız efsanesiydi ve doğum gününü bir zamanlar çalıştığı Heathrow Havalimanı’nda kutlamak müthiş bir etki yarattı” diyor British Airways Bagaj Hizmetleri Müdürü Adam Dewey: “Ben ve benimle birlikte bu kutlamada yer alan diğer bagaj taşıyıcıları bu dans figürlerini layıkıyla yapabilmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyduk ve tatilcilerin ellerinde eşyalarıyla geliş holüne girdiklerinde yüzlerinin alacağı ifadeyi görmek için sabırsızlanıyoruz!”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.