Ernst&Young’a yeni kurumsal finansman başkanı

Müşfik Cantekinler, denetim ve danışmanlık şirketi Ernst&Young’ın Türkiye Kurumsal Finansman

15.03.2007 - 10:04 | MediaCat

Müşfik Cantekinler, denetim ve danışmanlık şirketi Ernst&Young’ın Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü Başkanlığı’na atandı.

17 yıllık meslek tecrübesine sahip Müşfik Cantekinler, 140 ülkedeki 114,000 çalışanı ile denetim, muhasebe, vergi ve kurumsal finansman hizmetleri sunan Ernst&Young’ın Türkiye kurumsal finansman bölümü başkanlığı görevini yürütecek.

1967 Ankara doğumlu Cantekinler, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1990 yılında Arthur Andersen’da çalışmaya başlayan Müşfik Cantekinler, 2001 yılında Andersen’ın ortakları arasına katıldı. Kariyeri süresince farklı dönemlerde denetim ve yönetim danışmanlığı bölümlerinde, bankacılık, üretim ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı kuruluşlara hizmet verdi.

Müşfik Cantekinler yeni görevinde, kurumsal finansman bölüm başkanlığı sorumluluğu ile birlikte, şirket incelemeleri alanında da sorumlu ortak olarak Ernst&Young müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.