MediaCat

Erkekleri uzak tutan ambalaj kilidi

eos, erkeklerin göz diktiği vücut losyonuna kilit ekleyerek kadınların içini rahatlatıyor.

eos’un vanilya kaşmir vücut losyonu kadınlar arasında popüler olsa da Kevin White adında bir erkeğin ürüne dair deneyimlerini TikTok’ta paylaşması işleri değiştirdi. Paylaşımın 2,5 milyon gösterimle viral olması ABD’de erkeklerin dikkatini ürüne yöneltirken ürünün esas kullanıcıları konumundaki kadınlarda da stoklarına erkeklerin ortak olacağı endişesini doğurdu.

Bu karışıklığı ürünün kalitesini vurgulamak için bir fırsat olarak gören ajans Mischief, endişeli kadınların yüreğine su serpecek bir önlemi, losyon kilidini tasarladı. Üç halkalı kilit mekanizmasından oluşan ambalaj kilidi henüz bir prototip ancak vücut losyonunu erkeklerden korumak isteyen kadınlar eoslotionlock.com aracılığıyla bilgilerini paylaşıp güncellemeleri takip etme şansına sahip oluyor ve bir şişe hediye losyon kazanıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Mischief @ NFA (@mischiefusa)’in paylaştığı bir gönderi

Topluluklarının markayı hep beklenmedik yerlere taşımasını sevdiklerini söyleyen eos Marka Pazarlama ve Medya Başkan Yardımcısı Carley Caldas, “Stratejimiz her zaman onları dinlemek ve yıldırım hızıyla harekete geçmek oldu. Böylelikle özgün değer yaratacak bir sohbete dahil oluyoruz. Bu yaklaşımda bol neşe ve sürpriz var zira insanların markayı sonraki adımda nereye götüreceğini bilemiyorsunuz” diyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Mischief @ NFA (@mischiefusa)’in paylaştığı bir gönderi

Hızlı hareket etmeleri gerektiğinin farkında olduklarını belirten Mischief Kreatif Direktörü Hunter Fine ise erkeklerin kadınların losyonunu araklamasını önleyecek tüm yöntemler arasında en basit olanın, buna değmeyecek bir uğraş ilave etmek olduğunu düşündüklerini ekliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.