Ericsson Türkiye’ye yeni Genel Müdür Yardımcısı

Ericsson, Türkiye’deki liderlik kadrosunu yeni bir atamayla güçlendirdi. Mehmet Başer...

05.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Ericsson, Türkiye’deki liderlik kadrosunu yeni bir atamayla güçlendirdi. Mehmet Başer, 27 Eylül 2010 tarihi itibariyle Ericsson Türkiye’nin Avea’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Dünyanın lider telekom teknoloji ve servis sağlayıcısı, 2G, 3G ve 4G mobil teknolojilerde pazar lideri olan Ericsson, dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcıya hizmet veren şebekelerin yönetimini üstlenmiş bulunuyor ve “managed services” alanında lider konumda bulunuyor. Şirketin ürün yelpazesi operatörler, kurumlar ve medya endüstrisi için mobil ve sabit şebeke altyapısı, telekom servisleri, yazılım, genişbant ve multimedya çözümlerinden oluşuyor.

Mehmet Başer iş hayatına 1995 yılında American Power Conversion’da Kurumsal Müşteriler Satış Müdürü olarak başladı. Daha sonra PricewaterhouseCoopers’ta Kıdemli Kurumsal Finans Danışmanı, McKinsey&Company’de ise Proje Müdürü olarak görev yaptı.  2001 yılında Borusan Teknoloji’ye Stratejik Projeler Müdürü olarak katılan Mehmet Başer, sırasıyla Borusan Telekom’da Finans ve İş Planlama Direktörü, Müşteri Operasyonları Direktörü pozisyonlarında çalıştıktan sonra Operasyon Genel Müdür Yardımcılığını üstlendi. Başer, 2008 yılı başından bu yana Borusan Telekom’un Genel Müdürlüğünü yürütmekteydi.

Mehmet Başer Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği ve Fizik bölümlerinden mezun olduktan sonra  ABD’de bulunan Vanderbilt Üniversitesi’ndeki Owen Graduate School of Management’tan İşletme Yüksek Lisansı derecesi almıştır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.