Ericsson Orta Doğu Bölgesi’ne Türkiye’den atama

2007 yılının Eylül ayından bu yana Ericsson Türkiye ve İsrail İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev yapmakta olan...

08.03.2010 - 00:00 | MediaCat

2007 yılının Eylül ayından bu yana Ericsson Türkiye ve İsrail İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev yapmakta olan Yeşim Arkış, 1 Nisan 2010 itibariyle Ericsson Orta Doğu, Suudi Arabistan, Kuzey Afrika ve Türkiye’den oluşan RMEA bölgesinin İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Başkan Yardımcılığını yürütecek. 2005 yılında Bimsa İnsan Kaynakları Yöneticiliği pozisyonundan T-Systems Enterprise AG’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna atanan Yeşim Arkış, sırasıyla İstanbul, Frankfurt ve Budapeşte’de İK alanında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Yeşim Arkış, ODTÜ İngilizce ve Almanca Öğretmenliği bölümlerinden mezun olduktan sonra yine ODTÜ’de Bilişim Teknolojileri Sertifika Programı’nı tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.