Ericsson’a En İyi ‘Managed Services’ Ödülü

Ericsson, 18 Eylül’de Londra’da gerçekleşen Mobil Eğlence Ödülleri töreninde, Napster Mobil’in dünya çapındaki başarılı uygulaması ile En İyi ‘Managed Sevices’ Platformu ödülüne layık görüldü.

20.09.2007 - 17:44 | MediaCat

Ericsson, 18 Eylül’de Londra’da gerçekleşen Mobil Eğlence Ödülleri töreninde, Napster Mobil’in dünya çapındaki başarılı uygulaması ile En İyi ‘Managed Sevices’ Platformu ödülüne layık görüldü. Her kategorideki birinciler, içerik endüstrisindeki 400 üst düzey yöneticinin katıldığı oylama ile seçildi.
Mobil Eğlence Ödülleri, içerik alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarırken, eğlence uygulamaları yaratan şirketler kadar onların dağıtımında rol oynayanları da değerlendiriyor.

Global Servisler’den sorumlu Başkan ve Ericsson Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Hans Vestberg konu ile ilgili olarak; “Müşterilerimize ek olarak, mobil eğlence endüstrisinin de Napster Mobil’i ve diğer müzik-içerik servislerimizi takdir etmesi bizi onurlandırdı. Ericsson’un, multimedia alanında yenilikçiliği ve global servisler organizasyonumuzu destekleyen çok güçlü çözümleri bulunuyor” şeklinde konuştu.

Multimedya’dan Sorumlu Başkan ve Ericsson Genel Müdür Yardımcısı Jan Wäreby: “Müzik, SMS’ten sonra en popüler ikinci mobil veri servisi ve dijital tüketimin yolunu açıyor. ‘Manageg Sevices’imiz ve multimedya tekliflerimiz müşterilerimize alanındaki en iyi müzik servislerini sunuyor.” dedi.
Napster Mobil, Ericsson’un managed services çözümlerinin bir parçası. Ericsson bu teklifiyle uçtan uca servisler sağlıyor, sistem entegrasyonunu üstleniyor ve günlük operasyonların yönetimini gerçekleştiriyor.
Ericsson, teknoloji alanındaki liderliği ile mobil ve geniş bant Internet iletişiminin geleceğini şekillendiriyor. 140’dan fazla ülkede, sağladığı yenilikçi çözümler ile Ericsson, dünyanın en güçlü iletişim firmalarının yaratılmasında önemli rol oynuyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.ericsson.com.tr -Ebru Çalım, GCI Istanbul, 0212 290 28 20

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.