Eric Winegardner 14. İnsan Kaynakları zirvesinde

52 ülkede 5000'den fazla çalışanı ve 44 yerel sitesi ile dünyanın ilk ve en büyük kariyer sitesi olan...

29.01.2009 - 11:03 | MediaCat

52 ülkede 5000’den fazla çalışanı ve 44 yerel sitesi ile dünyanın ilk ve en büyük kariyer sitesi olan ve “Sen bir CV’den daha fazlasın!” yaklaşımıyla www.monster.com.tr Türkiye sitesini açan Monster, adayları ve işverenleri kendilerine değer katacak fırsat ve elemanlarla buluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda adayların kariyer gelişimlerinde ve işverenlerin aday arayış süreçlerinde onlara rehberlik ediyor. www.monster.com.tr, 11-12 Şubat tarihlerinde 14.sü gerçekleşecek İnsan Kaynakları Zirvesinde konuşmak üzere dünyaca ünlü kariyer uzmanı Eric Winegardner’ı Türkiye’ye getiriyor. CNN, CNNMoney.com, MSNBC, US News & World Report, Business Week ve Washington Post gibi yayınlar tarafından “kariyer uzmanı” olarak gösterilen, Amerika’da insan kaynakları sektörünün önemli figürlerinden Eric Winegardner zirvede “İşe Alımda Marka Gücü” üzerine konuşacak.

Önemli uluslararası yayınlar tarafından “kariyer uzmanı” olarak gösterilen Eric Winegardner, online araçlar ve Internet’in işe alım sektörüne etkileri hakkında çok geniş bilgi ve uzmanlığa sahip. Zaman ve enerjisini insanların hayatlarını iyileştirmelerine yönelik ilham vermeye adayan Eric Winegardner, ekibi ile birlikte her yıl binlerce personel alma yetkilisi ve işverene “İşveren Marka gücü” üzerine konuşmalar yapıyor; müşteri eğitimlerini yönetiyor; işverenlere danışmanlık yapıyor ve online işe alma sanatını kusursuzlaştırmak için binlerce şirketle birlikte çalışıyor. Cincinnati Üniversitesi mezunu olan Winegardner, 2008 yılında İletişim Departmanından “Seçkin mezun” ödülünü aldı. Boston, Massachusetts’te yaşayan Eric Winegardner, Monster’ın Global Yönetim Merkezi’nde çalışıyor. Winegardner, 2004 yılında Monster grubuna katılmadan önce Amerikan bazlı bir firmada Kuzey Amerika işe alım operasyonlarından sorumlu olarak görev yapmakta idi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.