Eric Schmidt “yılın medya insanı” seçildi

Cannes Lions'da "yılın medya insanı" olarak bugünün medya dünyasında büyük etkisi olan ve geleceğin yaratıcı iletişiminin şekillendirilmesinde büyük rol oynayan Google yönetim kurulu başkanı Eric Schmidt seçildi.

23.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Cannes Lions’da "yılın medya insanı" olarak bugünün medya dünyasında büyük etkisi olan ve geleceğin yaratıcı iletişiminin şekillendirilmesinde büyük rol oynayan Google yönetim kurulu başkanı Eric Schmidt seçildi.

Eric Schmidt, 2001 yılından bu yana Google’da çalışıyor ve Silikon Vadisinin gelişiminde aktif rol oynuyor. Cannes Lions CEO Philip Thomas, "Schmidt liderliğinde Google , insanların bilgiye ulaşma pratiklerini kökten değiştirdi. Schmidt Google’ın çok kısa bir sürede dünyanın en büyük reklam mecrası haline gelmesinde katkıda bulundu. Bu yüzden Eric Schmidt’e "yılın medya insanı" ödülünü vermekten onur duyuyoruz" dedi .

Eric Schmidt ise bu ödülün yeni teknolojiler yaratarak reklamcılara yardımcı olan pek çok Google çalışanının emeğini yansıtığını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.