Erdem Tolon’un yeni adresi belli oldu

Tolon, Kantar Media'daki yeni görevine başladı.

06.12.2018 - 11:40 | MediaCat

Erdem Tolon'un yeni adresi belli oldu

Televizyon, dijital, radyo, basın, sinema ve açıkhava kitle ölçümü ve reklam harcamaları araştırmaları konularında on üç yıllık deneyime sahip olan Erdem Tolon, Aralık 2018 itibarıyla Kantar Media Doğu Avrupa Bölgesi Türkiye Şubesi Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Tolon, Kantar Media bünyesine katılmadan önce Nielsen Company’de görev almaktaydı.

Kantar Media Doğu Avrupa Bölgesi CEO’su Mesut Sakal, yeni atamayı değerlendirdiği sözlerinde Erdem Tolon’un Kantar Media ailesine katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Dijital konusundaki ve değişen medya ekosistemi hakkındaki zengin deneyimi sektörde çok iyi bilinen Erdem Tolon’un Kantar Media ve müşterilerimiz için önemli bir değer olacağına inanıyorum” dedi.

Erdem Tolon ise, “Kantar Media’ya ve Türkiye’deki uzman kadrosuna katılmaktan çok mutluyum. Müşterilerin Türkiye’de ve bölgede entegre bir medya izleme yaklaşımı arayışında oldukları bir dönemde, müşterilerimiz ve medya endüstrisine değer katmak, Kantar Media’nın stratejik ve dijital gelişmelerine hız katmak için çalışmayı dört gözle bekliyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.