Enzymatic Therapy yatırım için Türkiye’yi seçti

Amerika Birleşik Devletleri’nde, 20 yılı aşkın süredir gıda destek ürünleri konusunda hizmet veren ve katı kuralları ile tanınan Enzymatic Therapy Türkiye’de.

16.11.2007 - 13:38 | MediaCat

Amerika Birleşik Devletleri’nde, 20 yılı aşkın süredir gıda destek ürünleri konusunda hizmet veren ve katı kuralları ile tanınan Enzymatic Therapy Türkiye’de.

Gıda destek ürünlerinde dünyanın en iyi üç markasından biri olan “Amerikan markası” Enzymatic Therapy, ürünlerini, daha üretim aşamasına geçilmeden, hammadde halinden iken çok sıkı deneylerden geçiriyor ve raf ömrü dolana kadar bilim kurulu ile sürekli denetliyor. Marka, denetlemelerinde, “Alman disiplini” ile biliniyor.

Sadece titizlikle seçtiği 11 ülkeye ürünlerini veren şirket, yeni yatırım yapacağı ülkeye karar vermek üzere 5 yıl önce Türkiye ile birlikte birkaç ülkeyi daha takibe aldı. 5 yıldır Türkiye’deki gıda destek ürünleri pazarını araştıran ve sonunda eczanelerin standardının, “ürünlerini satabilecek kadar iyi” olduğuna karar veren marka, yatırımını Türkiye’ye yapmaya karar verdi.
Şimdilik sadece 14 çeşit ürünü ile eczanelerdeki yerini alan markayı dünya pazarında ilk üçe sokan sebep, en az 3 kat daha fazla saf olması.
Amerika’da Oprah & Friends Radio’da Dr Mehmet Öz’ün ürünlerinden övgüyle bahsettiği Enzymatic Therapy, kalp damar sağlığından kıkırdak dokunun korunmasına, sağlıklı beyin fonksiyonlarının desteklenmesinden sağlıklı yaşlanmaya kadar birçok konuda gıda desteği sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.