Engelliler e-ticaret eğitimi alacak

Türkiye Beyazay Derneği tarafından yürütülen “ee-ticaret projesi” ile 600 engellinin e-ticaret eğitimi alarak sektöre kazandırılması hedefleniyor.

06.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Beyazay Derneği e-ticaret uzmanı açığından yola çıkarak, engelliler için bir e-ticaret eğitim projesi hazırladı.

Proje İstanbul Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı tarafından da destekleniyor. Amaç bu önemli pazar payında, yüzü teknolojiye ve ekonomiye dönük engelli grubunun da yer almasını sağlamak. Proje, ofis programlarından ticaret yapmanın temel bilgilerine kadar tüm konuları içine alan sertifikalı bir uzman yetiştirme programı.

Projeden 10 ayda 600 engellinin faydalanması hedefleniyor. Engelli gruplarına çok önemli bir fırsat olarak sunulacak bu programa Eylül ayının son haftasında başlanıyor. 30’ ar kişilik sınıflardan oluşacak eğitim, her sınıf için haftada iki gün olmak üzere toplam 8 günde tamamlanacak. Proje, e-ticaret ile ilgili tüm süreçlerin eğitimini ve e-ticaret uygulamasının tüm detaylarını kapsamakta. Ayrıca eğitim sonrasında 3 aylık destek hizmeti de verilecek.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.