En uzun gecenin etkisi bir yıl sürecek

Reklam ve pazarlama dünyasının en değerli bilgi kaynakları MediaCat ve Digital Age'e bugüne özel yüzde 50 indirimle 1 yıllık dijital abonelik fırsatı.

21.12.2018 - 09:52 | MediaCat

En uzun gecenin etkisi bir yıl sürecek

Kapital Medya çatısı altında çeyrek asırdır pazarlama iletişimi sektörünün gündemini belirleyen ve sektör paydaşları için bir referans kaynağı haline gelen MediaCat ve dijital iş ve kültür dergisi Digital Age, yılın en uzun gecesinin yaşanacağı 21 Aralık’ta okurlarına yüzde 50 indirimli 1 yıllık abonelik fırsatı sunuyor.

Hem marka yönetenlerin bilgi kaynağı MediaCat’e hem de Digital Age’e bir yıllık dijital abone olmak isteyenler, bugün yüzde 50 indirim fırsatıyla 260 TL yerine 130 TL karşılığında 1 yıllık dijital abonelik satın alabiliyor.

Reklam ve pazarlama dünyasının en değerli bilgi kaynakları MediaCat ve Digital Age’e 21 Aralık’a özel yüzde 50 indirim fırsatıyla saat 23:59’a kadar bu adresten abone olabilirsiniz. Her iki dergiye birden yüzde 50 indirimli 1 yıllık abonelik fırsatından yararlanmak, dergilerin yeni ve geçmiş tüm sayılarına 1 yıl boyunca erişebilmek için 21ARALIK kodunu kullanabilirsiniz.

10 yıllık dergi arşivi, tematik dergi ekleri, özel araştırmalar ve sektör analizleri; bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan erişim olanağıyla bu arşivde!

Neden abone olmalısınız?

  • İş dünyasının ve pazarlama iletişiminin kurallarını (yerelde ve globalde) yeniden yazan insanlarla tanışın.
  • Çağı yakalayın ve hızla değişen dijital dünya ile ilgili her şeyi ilk siz öğrenin.
  • Sektöre dair en yeni ve yaratıcı fikirleri, trendleri ve fırsatları detaylı analizlerle takip edin.
  • Pazarlama, reklamcılık ve dijital dünya ile ilgili uygulanabilir, pratik ve tüm dünyada emsal gösterilen çözümler ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olun.
  • Abone olur olmaz sektörün gündemini belirleyen MediaCat ve Digital Age’in 10 yıllık arşivine dijital erişim imkânı yakalayın.
  • Yaşamımızı, çalışma şeklimizi ve iş dünyasını kökünden değiştiren insanlarla tanışın!
  • En önemli gelişmelerin özetleri, sektörün gündemi ve daha birçok konu uzman ekibimiz ve yazar kadromuz aracılığıyla bir “tık” uzağınızda.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.