En tıraş haberi ben yaparım

Hayata esprili bir açıdan bakmayı ilke edinmiş, günlük olayları kendine has üslubuyla...

28.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Hayata esprili bir açıdan bakmayı ilke edinmiş, günlük olayları kendine has üslubuyla çevresiyle paylaşmaktan hoşlanan, kısacası kendi “tıraş haber”inin yaratıcısı olmayı seven biriysen ve eline dünyanın en büyük derbilerinden birini izleme fırsatı geçtiyse; zaman hünerini gösterme zamanıdır. Korkma, fazla tıraş, cildi bozmaz… 

Yıllardır parfüm, deodorant ve roll-on çeşitleriyle erkeklerin gözdesi olan Snob, modernleşmiş, dinamik yüzünü yepyeni bir kampanya aracılığıyla duyurmaya hazırlanıyor. www.entirashaber.com adresinde ve aynı adlı Facebook uygulamasında yer alacak, eğlence amaçlı yazılmış komik tıraş haberlerin, ziyaretçilerinin katkıları ile online olarak –Facebook, twitter, mail aracılığıyla- en fazla paylaşılan ilk 10 tanesi, jüri değerlendirmesine alınacak ve 1. gelen haberi yazan kişi ile beraberindeki bir kişi 27-29 Kasım tarihlerinde, Barcelona-Real Madrid maçını izlemek üzere Snob’un davetlisi olarak Barcelona’ya gidecek. Yarışmadaki 2.’lik ödülü Sony Playstation 3 olacak, seçilen haberlerin dışındaki ilk 50 haberin yazarlarına da Snob’tan Üçlü Set hediye edilecek.

15 Eylül-15 Ekim 2010 tarihleri arasında geçerli olacak yarışmaya katılan tıraş haberler, Mizah Yazarı Vedat Özdemiroğlu, Karikatürist Suat Özkan, Karikatürist Birol Bayram, lig Radyo Genel Müdürü Mehmet Ayan ve Pinkar Firma Yetkilisi İzzet Pinto’dan oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.