MediaCat

En sıcak günün kazanan dondurması

Magnum’dan İngiltere’de kırılan sıcaklık rekoruna açıkhavada hızlı bir yanıt.

En sıcak günün kazanan dondurması

Sıcak hava dalgası nedeniyle başkent Londra’da sıcaklığın 40 dereceyi aşarak rekor kırdığı İngiltere’de Magnum, en sıcak günde Londralılara 24 saat süreli açıkhava kampanyasıyla seslendi.

Eriyen dondurmalar arasında Magnum çubuğunun görüldüğü LOLA MullenLowe Madrid imzalı ilanlar otobüs duraklarına yerleştirildi. İlanlarda, “En sıcak günde, erimeden tadını çıkar” ifadesi yer alıyordu. Kampanya aynı zamanda sosyal medyada da yer buldu.

Magnum Birleşik Krallık ve İrlanda Pazarlama Müdürü Victoria Shimwell, kampanyayı, “Tüm ada bugün en sıcak günü yaşıyor ve Magnum ile serinlemek için daha iyi bir zaman olamaz. Eğlenceli ve bir o kadar da şık kreatifler, eriyor olsa bile Magnum’un ne kadar güzel ve iştah kabartıcı olduğunu gözler önüne seriyor. Umarız en sıcak günde Magnum dondurmaları çok ihtiyaç duyulan o haz anını yaşatabilir” sözleriyle yorumladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Magnum Ice Cream (@magnum)’in paylaştığı bir gönderi

Ajanstan Tomás Ostiglia ise, “Eriyenin Magnum olduğunu, aynı zamanda güzel ve iştah kabartıcı olduğunu gösterebilmeyi mümkün kılan, Magnum çubuğunun ikonikliği. Her daim markanın yerinde ve dahası beklenmeyen işler çıkarabilmesi arayışındayız” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.