MediaCat

En sahi aşk

sahibinden.com’dan milli takım coşkusunu yansıtan reklam filmi.

Türkiye Kadın ve Erkek A Milli Futbol Takımı Resmi Sponsoru sahibinden.com, milli takım coşkusunu ekrana taşıyan yeni reklam filmini yayınladı.

7’den 70’e tüm Türkiye’nin tek yürek olduğu coşkulu anları konu alan reklam filminde evlerden düğün salonlarına, kahvehanelerden restoranlara kadar geniş bir yelpazede 85 milyon taraftarın milli takıma olan sevgisi ve desteği anlatıldı.

Kreatif süreçleri Rafineri, prodüksiyonu DCC Film tarafından yürütülen reklam filminin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstlendi.

Filmin futbolun birleştirici gücüne odaklandığını belirten sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazım Erdoğan, “Reklam filmimizin milli takımımızın başarısını ve ülkemizin dört bir yanındaki taraftarlarımızın heyecanını yansıttığına inanıyoruz. Her milli maçta tek yürek olan ülkemizin her köşesindeki ortak coşku bizi biz yapan en büyük ortak duygulardan biri. Futbol da tıpkı sahibinden.com gibi farklı yaş gruplarından ve yaşam tarzlarından insanları bir araya getiren bir güç. Bu güç, milli maçlarda doruk noktasına ulaşıyor. Biz de reklam filmimizde bu eşsiz birlikteliği, coşkuyu ve heyecanı ekranlara taşıdığımıza inanıyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.