En komik öğrenci halini fotoğrafla, ödülü kap

Nokia, üniversite öğrencilerini en komik öğrenci hallerini fotoğraflamaya çağırıyor. Facebook üzerinden...

13.05.2009 - 12:23 | MediaCat

Nokia, üniversite öğrencilerini en komik öğrenci hallerini fotoğraflamaya çağırıyor. Facebook üzerinden düzenlenen ‘N Komik Öğrenci Halleri Fotoğraf Yarışması, üniversitelerin bahar festivallerine ayrı bir renk katıyor. Yarışmanın birincisini, tam bir mobil müzik cihazı olan Nokia 5800 XpressMusic bekliyor.

Nokia, üniversite öğrencilerine yönelik yepyeni bir etkinlik düzenliyor. Bir Nokia‘N More etkinliği olan ‘N Komik Öğrenci Halleri Fotoğraf Yarışması, üniversitelerin bahar festivallerine paralel olarak Facebook üzerinden düzenleniyor. İlki İTܒde başlatılan yarışma, Mayıs ve Haziran ayları boyunca Boğaziçi, Bahçeşehir, Koç, Mimar Sinan, Marmara, Sabancı, Yeditepe, Kadir Has, Işık ve Galatasaray Üniversiteleri’nde yapılacak.

Nokia, bahar festivaline katıldığı her üniversitede Facebook üzerinden bu yarışmayı düzenliyor. Bahar festivalinden bir süre önce Facebook’ta her okul için ayrı bir etkinlik sayfası açılıyor. Nokia’nın üniversitelerin bahar festivallerine göre belirlediği takvim şöyle:

İTÜ – Maslak Kampusu: 8 Mayıs

Marmara – Göztepe Kampusu: 12 Mayıs

Yeditepe: 13 Mayıs

Kadir Has – Selimpaşa Kampusu: 15 Mayıs

Koç: 16 Mayıs

Galatasaray: 17 Mayıs

Bahçeşehir – Beşiktaş Kampusu: 21 Mayıs

Boğaziçi: 22 Mayıs

Sabancı: 23 Mayıs

Işık – Şile Kampusu: 30 Mayıs

Mimar Sinan – Fındıklı Kampusu: 5 Haziran

Renkli aktiviteler

Nokia, üniversitelerin bahar şenlikleri için cep telefonlarının ve servislerin tanıtılmasına ve deneyimlenmesine imkan veren çok özel aktiviteler de planladı. Bu etkinliklerden biri, öğrencilerin cep telefonu üzerinden oyun deneyimini geliştirmelerini sağlayan Ngage turnuvası. Turnuva boyunca kampus genelinde günün en iyi derecesini yapana konser bileti hediye ediliyor. Bir başka etkinlik de Kampus Macerası ve Nbridge oyunları. Kampus Macerası oyununda, navigasyonla yön bulunuyor ve bu arada bazı eğlenceli görevler yerine getirilerek puan toplanıyor. Buna ek olarak, Nokia 5800 XpressMusic üzerinden oynanan şarkı tahmin yarışmasıyla, öğrenciler şarkılar konusundaki bilgilerini ölçme imkanı buluyorlar.

Birinciye Nokia 5800 XpressMusic

‘N Komik Öğrenci Halleri Fotoğraf Yarışması’nın birincisine Nokia 5800 XpressMusic cep telefonu, ikincisine 100 TL değerinde D&R hediye çeki, üçüncüye ise 50 TL değerinde D&R hediye çeki veriliyor.

Yarışmaya katılmak son derece kolay. Katılımcılar, Facebook’a giriyor ve Nokia‘N More grubuna üye oluyor, kendi üniversitesine ait ‘N Komik Öğrenci Halleri Fotoğraf Yarışması etkinlik sayfasını buluyor ve Nokia cep telefonuyla çektiği fotoğrafını yüklüyor.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi için Facebook’taki Nokia‘N More grubu ve ilgili etkinlik sayfası ziyaret edilebiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.