En güzel motosiklet aranıyor

Castrol Türkiye’nin en güzel motosikletini seçiyor. 10 Şubat 2010 tarihine kadar www.enguzelmotosiklet.com sitesi üzerinden alınacak başvurular Okan Bayülgen...

14.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Castrol Türkiye’nin en güzel motosikletini seçiyor. 10 Şubat 2010 tarihine kadar www.enguzelmotosiklet.com sitesi üzerinden alınacak başvurular Okan Bayülgen, Erdil Yaşaroğlu, Kemal Merkit, Fuat Domaniç ve Fem Güçlütürk’ten oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve kazananlar değerli hediyelerle ödüllendirilecek.

Her kategoride ilk üç dereceye girenler bin TL’lik para ödülü, Castrol motosiklet ürünleri seti, Pirelli lastik takımı ve Spormoto hediye çeki kazanacak. Dereceye giren motosikletler ayrıca Türkiye çapında çeşitli organizasyonlarda da tanıtılacak.

En Güzel Motosilet Yarışması Chopper / Cruiser, Cadde /  Enduro ve Scooter olmak üzere üç kategoride düzenlenecek. Yarışma jürisinin belirlediği en güzel motosikletler 25-28 Şubat’taki Motoplus Fuarı’nda sergilenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.