En güzel İstanbul videosu aranıyor

İstanblue Vodka’nın düzenlediği İstanblue Anlat yarışması, yeteneğine güvenenleri, İstanbul’u videoyla anlatmaya çağırıyor.

31.10.2011 - 00:00 | MediaCat

İstanblue Vodka’nın düzenlediği İstanblue Anlat yarışması, yeteneğine güvenenleri, İstanbul’u videoyla anlatmaya çağırıyor. Kendi İstanbul’unu videoyla anlatmak isteyenler, www.istanblueanlat.com sitesine girerek 11 Aralık’a kadar başvuru yapabilecek.

Amatör video meraklıları, kendi İstanbul’larını görüntüyle yansıttıkları çalışmalarıyla dijital platformlarda sürekli yer alacak.

İstanblue Anlat projesine katılan yarışmacıların değerlendirilmesi, iki etapta yapılacak. www.istanblueanlat.com sitesi üzerinden gerçekleşen tüm başvuruların katılım koşullarına uygunlukları, bir moderatör tarafından kontrol edilecek. Ön elemeyi geçen yarışmacılar jüri üyeleri tarafından değerlendirilip ödüllendirilecek.

Yarışmanın jüri üyeleri arasında dDF Ajans Başkanı Murat Işık, Rafineri Yaratıcı Yönetmen Orkun Demirelli, Zarakol İletişim Ajans Başkanı ve Yönetmen Cihan Zarakol bulunuyor.

Yarışmada birinci olan Sony HDR CX 105 E, ikinci olan DCR SX53 E kazanırken; üçüncü ise bir yıl boyunca İstanblue Vodka’nın düzenleyeceği etkinliklere giriş hakkı elde edecek. Yarışmaya 24 yaş ve üzerinde olanlar katılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.