En çok konuşulan spor programı

Liglerin başlamasıyla birlikte kanalların yayınladığı spor programları arasında yaşanan rekabet zirveye çıktı

12.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Liglerin başlamasıyla birlikte kanalların yayınladığı spor programları arasında yaşanan rekabet zirveye çıktı. Medya Takip Ajansı Interpress’in ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergi de çıkan haberleri incelemesiyle oluşan rapora göre, Eylül ayında ekranda yayınlanan 20’ye yakın spor programı içinde en çok haber “Yüzde Yüz futbol” programı hakkında çıktığı belirlendi.

Interpress’in yaptığı araştırmada, geçtiğimiz ay NTV’de Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen’in lig maçlarının değerlendirdiği “Yüzde Yüz Futbol” programı hakkında toplam 56 adet haber yayınlandığı tespit edildi. İkinci sırada Kanaltürk’te Serhat Ulueren, Erman Toroğlu, Ziya Şengül, Gökmen Özdenak ve Kaya Çilingiroğlu’nun katılımıyla gerçekleşen “Telegol” 43 haberle yer alırken, TRT Spor’da yayınlanan “Basın Tribünü” programını gündeme getirdiği konu ve konuklarla yazılı basında 36 kez haber olarak üçüncü sırayı aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.