MediaCat

En çok konuşulan eğlence markaları

Yılbaşında, 13 Aralık 2006 – 7 Ocak 2007 tarihleri arasında kulüp, restoran ve otellerin yılbaşı programları ile ilgili olarak basında toplam 582 haber

En çok konuşulan eğlence markaları

Yılbaşında, 13 Aralık 2006 – 7 Ocak 2007 tarihleri arasında kulüp, restoran ve otellerin yılbaşı programları ile ilgili olarak basında toplam 582 haber yer aldı.

Ajans Press’in Türkiye genelinde 1.866 yayın, ulusal ve bölgesel 43 televizyon, 18 radyo kanalı ve 130 portalı kapsamında yaptığı araştırmaya göre bu haberlerden 52 tanesi yayınların ilk sayfalarında yayınlandı. En çok haber olan ilk 10 mekan toplamda 289 haber adedine ulaştı.

Hilton Oteli, 62 haber ile basında en fazla yer alan mekan olurken, 37 haberle Swissotel ikinci ve 30 haberle The Marmara Oteli üçüncü sırada yer aldı.

İlk 10 listesinde bulunan diğer mekanlar sırasıyla The Princess, Çırağan Kempinski, Rock House, Babylon, Mövenpick, A’jia ve Polat Renaissance oldu.

Eğlence mekanlarına en çok ilgi gösteren yayın 55 haberle Sabah ve ekleri olurken, onu 49 adetle Hürriyet ve ekleri izledi. Milliyet ve ekleri 45 haberle üçüncü sırada yer aldı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.