En çok Acun’un yarışmaları konuşuluyor

Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı araştırmaya göre, televizyon kanallarındaki yarışmaların magazin haberlerinde bolca yer almaya başladığı belirlendi.

04.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Medya Takip Ajansı Interpress’in tam gün izlediği 40’ı aşkın televizyon kanalını kapsayan araştırmasına göre, yazılı basında Ekim ayı boyunca 10 kanalda yayınlanan 29 yarışma programı hakkında, 686 haberin yayınlandığı saptandı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile derginin tek tek incelendiği Interpress araştırmasında, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlendiği yarışma programları, tanınmış jüri üyeleri ve ünlü konuklarıyla ilk sıraları paylaştı. Kanalların yayınladığı yarışmalar içinde ‘O Ses Türkiye’ 91 haberle, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ 82 haberle ve ‘Yok Böyle Dans’ da çıkan 79 haberle ilk üç sırayı aldı. Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana gelen ‘Kim Milyoner Olmak İster’ hakkında yayınlanan 58 haberle dördüncü sırayı alırken, Mehmet Ali Erbil’in sunduğu ‘Çarkıfelek’ ise 38 haberle beşinci oldu.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.