En beğenilen şirket ‘Turkcell’

Capital'in 'En beğenilen şirketler' yarışmasında

11.04.2008 - 15:27 | MediaCat

Capital’in ‘En beğenilen şirketler’ yarışmasında ödüller önceki gece bir törenle verildi.

Capital dergisinin gerçekleştirdiği ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2007’ araştırmasında ilk 20’ye girenler ödüllerini aldı. Listenin ilk üç sırasında Turkcell, Koç Holding ve Arçelik yer aldı.

Capital dergisi tarafından yapılan ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2007’ araştırmasıyla belirlenen şirketlere, ödülleri önceki akşam düzenlenen törenle verildi. Araştırma bin 350 üst ve orta düzey yöneticinin Türk iş dünyasındaki şirketleri ve kendi sektörlerindeki rakipleri hakkındaki görüşleri değerlendirilerek gerçekleştirildi. Araştırmaya göre Türkiye’nin en beğenilen ilk 20 şirketi sırasıyla şöyle: “Turkcell, Koç Holding, Arçelik, Vestel, Garanti Bankası, Sabancı Holding, Eczacıbaşı Holding, Coca Cola / Ülker (Coca-Cola ve Ülker 8. sırayı paylaşıyor), Procter&Gamble, Unilever, Doğuş Holding, Microsoft, Zorlu Holding, Akbank, Toyota, Borusan Holding, İş Bankası, Efes Pilsen / BSH (18. sırayı paylaşıyorlar), Pfizer, Siemens/ Vodafone (20’nci sırayı paylaşıyor).

Kaynak: Radikal

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.