EMC Türkiye kadrosundan bölgeye transfer

Bilgi yönetimi ve depolama alanında dünya lideri olan EMC’nin Türkiye ofisinin deneyimli isimlerinden....

10.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Bilgi yönetimi ve depolama alanında dünya lideri olan EMC’nin Türkiye ofisinin deneyimli isimlerinden Aslıhan Acımuz 2007 yılından bu yana Türkiye Kanal Müdürü olarak yürüttüğü görevine bundan böyle EMC Güney Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’dan sorumlu EMC-VMware İşortaklığı Geliştirme Müdürü olarak sürdürecek. Aslıhan Acımuz, yeni görevinde EMC’nin Güney Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da operasyonlarinda EMC-VMware ortak iş ilişkileri ve satış operasyonlarının geliştirilmesinden sorumlu olarak çalışacak.

2007 yılından bu yana EMC Türkiye ofisinde Distribütör ve Partnerlerden sorumlu Kanal Müdürü olarak çalışmakta olan Aslıhan Acımuz iş hayatına 2000 yılında Armada Bilgisayarda Ürün Müdürü olarak başladı. 2002 -2004 yılları arasında Sanko Holding bünyesinde  AKORA HP IPG ürünlerinden sorumlu ürün müdürü olarak görev yapan Acımuz,  2004-2007 yılları arasında Teknoloji Holding bünyesinde yer alan Exim A.Ş’de ürün müdürlüğü yaptı.  Istanbul Teknik Üniversitesi İnsaat Mühendisliği bölümü mezunu olan Aslıhan Acımuz yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesinde tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.