Embrio, üçüncü projesi “tio.com.tr”yi hayata geçirdi

İnternet ve mobil platformda öncü, yaratıcı ve sıra dışı iş fikirlerine yatırım yapmak üzere...

17.10.2007 - 17:38 | MediaCat

İnternet ve mobil platformda öncü, yaratıcı ve sıra dışı iş fikirlerine yatırım yapmak üzere, Teknoloji Holding bünyesinde geçtiğimiz yıl kurulan Embrio, SüperTeklif ve KolayTedarik’ten sonra web tabanlı 3. projesi Tio’yu hayata geçirdi.

Türkiye’deki en büyük global ürün havuzuna sahip olma hedefi ile hareket edecek olan Tio.com.tr, ürün özelliklerini, fiyatlarını ve satıcıları karşılaştırabilme imkanı sağlıyor.

Ülkemizde çok eski bir geçmişe sahip olmayan İnternet üzerinden alışveriş, teknolojinin hızla gelişmesi, altyapı yatırımlarının artması ve değişen tüketici alışkanlıkları sayesinde hızlı bir ivme yakaladı. Alışveriş sitelerinin hızla çoğalması ise beraberinde fiyat karşılaştırma sitelerine olan talebi de artırdı. Dünyada çok yaygın olarak kullanılan fiyat karşılaştırma siteleri, Türkiye’de de giderek daha yoğun kullanılmaya başlandı. Önümüzdeki dönemde, bu artışın hızla devam etmesi bekleniyor.

İnternet ve mobil platformda öncü, yaratıcı ve sıra dışı iş fikirlerini hayata geçirmek üzere, Teknoloji Holding bünyesinde geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Embrio, SüperTeklif ve KolayTedarik’ten sonra, yeni projesi Tio’yu hayata geçirdi. Tio.com.tr ile alışveriş sitelerini tek tek dolaşmaya, her birine ayrı ayrı üye olarak kullanıcı adı ve şifre almaya gerek kalmayacak. Tio, mağaza mağaza gezmeden, tek bir üyelik ile yüzlerce marka ve onbinlerce ürün arasından en avantajlı fiyatlar ile pek çok farklı satış noktasından alışveriş yapma fırsatı verecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.