Elidor’un global reklam filmi İstanbul’da çekildi

Yaratıcı çalışmaları Manajans JWT tarafından yapılan reklam filmi, Amerikalı yönetmen Malik Hassan Sayeed...

09.03.2009 - 17:16 | MediaCat

Elidor Işıldayan Parlaklık Serisi reklam filmi, ünlü Rus şarkıcı Bjanka ile Türkiye’de çekildi. Rusya, Ukrayna, Arabistan ve Mısır’da Türkiye ile aynı zamanda gösterime giren reklam filminin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi.

Yaratıcı çalışmaları Manajans JWT tarafından yapılan reklam filmi, Amerikalı yönetmen Malik Hassan Sayeed ve Karma Films işbirliğiyle İstanbul’da çekildi. Filmde Elidor Işıldayan Parlaklık serisini kullanan Bjanka’nın, saçlarındaki inanılmaz ışıltı ve parlaklıkla tüm dikkatleri üzerinde toplaması konu ediliyor. Filmde, şampuan ve saç kreminin yanı sıra özel seruma da dikkat çekiliyor ve ürünün saçlara parlaklık veren crystal-shine teknolojisi vurgulanıyor.

Parlaklığın, genç kızların saçlarında istediği en önemli 10 değişimden biri olduğunu bilen Elidor, yeni reklam filmiyle parlak saçlara kavuşmanın yolunun Elidor’un yeni Işıldayan Parlaklık Serisi’nden geçtiği mesajını veriyor. Reklam filmi ile 20’li yaşlardaki genç kızlara ışıldayan saçlarıyla her ortamda fark yaratabilecekleri mesajını da veren Elidor, yeni serisi ile saçlara kozmetik bir parlaklık getiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.