Elidor yeni reklam yıldızını üniversiteden seçti

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 3'üncü sınıf öğrencisi Ezgi Yurdakul, hayatın beklemediğini kanıtladı...

03.02.2009 - 14:58 | MediaCat

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisi Ezgi Yurdakul, hayatın beklemediğini kanıtladı. Elidor’un “Revelation Kampanyası”nda birinci olan Ezgi’nin “Hayat Beklemez” hikayesine çekilen reklam filmi, MTV Türkiye’de gösterime girdi.

Ezgi Yurdakul’un, www.hayatbeklemez.com sitesi üzerinden yapılan oylama sonucu birinci olan hikayesi, ödül olarak reklam filmi haline getirildi. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi olan Ezgi, Elidor sayesinde çok büyük bir deneyim yaşadığını söyledi. En büyük hayali olan reklamcılık sektörüne kendi yazdığı hikayenin kahramanı olarak adım atan Ezgi: “Kendime, ‘Hayat beklemez, bunun için bir şeyler yapmalısın!’ dedim. En başından beri katılmış olmaktan ve Elidor ekibiyle çalışmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

MTV Türkiye’de 3 hafta boyunca gösterilecek reklamda Ezgi’nin staj başvurusunun geri çevrilmesi ardından, pırıl pırıl saçlar ile tekrar başvurduğunda staja kabul edilmesi konu ediliyor. Ezgi kendi hikayesi ile genç kızları hayatı ertelememeye çağırıyor.

“Revelation kampanyası” kapsamında genç kızları kendi “Hayat Beklemez” felsefelerini paylaşmaya davet eden Elidor, öncelikle finale kalan 15 hikayeyi seçti. Finalistler İstanbul’a davet edildi ve rüya gibi bir hafta sonu geçirdi. Her birinin hikayesi özel çekimler yapılarak www.hayatbeklemez.com sitesinde oylamaya sunuldu. Ezgi Yurdakul’un hikayesi, Ağustos ayı boyunca site üzerinden finale kalan hikayelerin oylanması sonucunda birincilik kazandı. Ezgi, ödül olarak, hikayesini herkese ulaştırabileceği Elidor reklam filminde oynamaya hak kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.