Electrolux Uluslararası Cannes Film Festivali’ne sponsor

Dünya beyaz eşya devi Electrolux, dünyanın en prestijli ve büyüleyici etkinliği Uluslararası Cannes Film Festivali’ne sponsor oldu...

22.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünya beyaz eşya devi Electrolux, dünyanın en prestijli ve büyüleyici etkinliği Uluslararası Cannes Film Festivali’ne sponsor oldu.

Ürün tasarımlarında olduğu gibi bu önemli kararda da tüketicilerinin sesine kulak verdiklerini söyleyen Electrolux yetkilileri, planladıkları etkinlikler çerçevesinde festivalin Cannes’la sınırlı kalmayacağını dile getirdiler.

Bütün tüketicileri Cannes’a getiremeyeceklerini ancak farklı iletişim kanallarıyla Cannes’ı tüketicilere götüreceklerini dile getiren Electrolux Pazarlama Direktörü Neil Gannon, sözlerine şöyle devam etti:

“Electrolux kullanıcıları Avrupa çapında gerçekleştireceğimiz etkinliklerle Cannes’ı hissetme şansını bulacaklar.  Web sitelerimizden online olarak bizlerle iletişime geçebilecekleri gibi sosyal ağlar ve medya aracılığıyla da onlara Cannes’ı ve kendilerini yıldız gibi hissedecekleri zamanı nasıl yaratacaklarını göstereceğiz.”