Electro World’e yeni genel müdür

Uluslararası elektronik mağazacılık zinciri Electro World, Türkiye operasyonundan sorumlu...

01.07.2008 - 14:12 | MediaCat

Uluslararası elektronik mağazacılık zinciri Electro World, Türkiye operasyonundan sorumlu Genel Müdür olarak Bahadır Özbek’i atadı.

1966 doğumlu olan Bahadır Özbek, İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektrik – Elektronik bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Programını bitiren Özbek, 1989 – 1998 yılları arasında Profilo Telra’da çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

1998-2004 yılları arasında Teknosa’da Perakendeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini ve sonrasında Electronic Partner ve DARTY’de Genel Müdürlük görevlerini üstlendi.

Avrupa’nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu DSG International plc’nin (DSGi) markası olan uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, Eylül 2007’de Bursa’da açılan ilk mağazasıyla birlikte Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı. On ay gibi kısa bir sürede mağaza sayısını altıya çıkaran Electro World, aralarında İstanbul, Ankara ve Konya’nın bulunduğu Türkiye’nin farklı bölgelerindeki müşterilerine de benzersiz hizmet anlayışı sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.