MediaCat

El Cezire’den Jest

Katar’ın ünlü televizyon kanalı El Cezire, Türk firmaların reklamlarını yıl sonuna kadar ücretsiz yayınlayacak.

El Cezire’den Jest

Kasım ayında İngilizce yayınlara başlayacak olan Katar’ın dünyaca ünlü televizyon kanalı El Cezire’nin, 2006 yılı sonuna kadar Türk firmalarının reklamlarını ücretsiz olarak yayınlayacağı açıklandı.
Gelişme üzerine açıklamada bulunan TOBB Ticaret Odaları Konsey Üyesi Adnan Saka, El Cezire televizyonunun ününü Körfez Savaşı’nda yaptığı yayınlarla aldığına ve kısa sürede tüm dünyada tanınır hale geldiğine işaret etti.
Ayrıca, kanalın Kasım ayında İngilizce yayına başlayacağını belirten Saka, kanalın Türk şirketlerinin reklamlarına İngilizce ve Arapça yayınların yanı sıra, internet sitesinde de yer vereceğini Katar Doha Büyükelçiliği’ne bildirdiğini belirtti.
Dışişleri Bakanlığı tarafından da TOBB kanalıyla tüm odalara bu konuda bilgi verildiğini kaydeden Saka, ücretsiz reklam vermek isteyen Türk firmalarının El Cezire TV’nin Stratejik Planlama Danışmanlığı’yla iletişime geçmeleri gerektiğini kaydetti.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.