Ekspres hızında “Express İhale”

Birbirinden avantajlı ihaleler düzenleyen Altivi.com şimdi de tekliflerin aynı gün 14:00’den 16:00’ya kadar verilebildiği “Express İhale” düzenliyor.

28.11.2007 - 10:19 | MediaCat

Birbirinden avantajlı ihaleler düzenleyen Altivi.com şimdi de tekliflerin aynı gün 14:00’den 16:00’ya kadar verilebildiği “Express İhale” düzenliyor. Express İhale’de hergün birbirinden cazip ürünler alıcılarla buluşuyor. İhaleye teklif veren katılımcılardan en yüksek “benzersiz” teklifi veren, ihaleye çıkarılan ürünü piyasa fiyatının en az yüzde 70 altında bir bedelle sahip olma fırsatını yakalıyor.

Bugüne dek pek çok avantajlı ihale düzenleyen Altivi.com’da şimdi de tekliflerin aynı gün 14:00’den 16:00’ya kadar verilebildiği “Express” İhale düzenleniyor. Express İhale’de hergün arabadan dizüstü bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya kadar birçok farklı kategoride ürün alıcılarla buluşuyor. İhaleye 3-20 YTL arasında değişen teklif kayıt bedelini ödeyerek teklif veren katılımcılar arasından tavan fiyatı geçmeyen, en yüksek “benzersiz” teklifi veren kişi, ihaleye çıkarılan ürünü piyasa fiyatının en az yüzde 70 altında bir bedelle sahip olma fırsatını yakalıyor.

Bunun için yapılması gereken işlem çok basit: Altivi’den alışveriş yapmak isteyen bir kişi, siteye ücretsiz üye olduktan sonra, ihalesine katılmak istediği ürünü seçip, tavan fiyatı geçmeyen teklifler verebiliyor. En yüksek “benzersiz”, yani başka kimse tarafından verilmemiş teklifi veren üye, ürünü piyasa fiyatının en az %70 altına bir bedelle, belirttiği fiyata alma hakkı kazanıyor.

İhalelere katılımda teklif sayısında herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Her üye, bir seferde 100 adedi geçmemek üzere istediği kadar teklif verebiliyor. Katılımcılar, teklif başına belirlenen teklif kayıt bedelini ödüyor. Altivi’de bugüne kadar 78 ilden üyeye, 14 bini aşkın ürünün teslimatı yapıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.