Egiticininegitimi.net Altın Örümcek’te halkın favorisi seçildi

Bilgisayar kullanımının kolaylığını göstermek amacıyla hayata geçirilen www.egiticininegitimi.net 9. Altın Örümcek Bilgi Teknolojileri Donanım, Yazılım Kategorisi’nde halkın oylarıyla birinci seçildi.

18.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Bilişim teknolojilerinden bugüne kadar uzak kalmış, aynı nedenle onun “artık yakalanamaz” olduğunu düşünen büyük bir eğitmen kitlesine bilgisayar kullanımının giderek kolaylaştığını göstermek amacıyla hayata geçirilen www.egiticininegitimi.net 9. Altın Örümcek Bilgi Teknolojileri Donanım, Yazılım Kategorisi’nde halkın oylarıyla birinci seçildi.

Eğitimcilerin yanı sıra, bilgisayara ilgi duyan ama ondan çekinen herkesin sitelerine ilgi gösteriyor olmasının bu başarıyı getirdiğine inandıklarını söyleyen Uçar, aralarında akademisyenlerin de bulunduğu, yarıya yakını kadınlardan oluşan takipçi profilinin yüzde 70’ler oranında 35 yaş üzeri grubuna mensup olduğunu ekledi.

Egiticininegitimi.net kurulduğu 2006’dan itibaren uluslararası markalara eğitim desteği sağlamakta olan Komet Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı’nın kurumsal blogu ve sosyal sorumluluk projesi niteliğini taşıyor.