Efsane kreatif Dave Schiff Brand Week sahnesinde!

Schiff konuşmasında Made Movement ile yaşadığı değişimi anlattı.

07.11.2014 - 13:20 | Tuğba Özögretmen

Brand Week Istanbul: Dave Schiff

Brand Week Istanbul’un 5’inci gününün en etkili konuşmalarından biri Made Movement Yaratıcı Grup Başkanı ve Kurucu Ortağı Dave Schiff’ten geldi. “Agencies on a Mission” adı sunumunda Schiff, CP+B’deki günlerinde kendini “Ben bir reklamcıyım, başka bir değişle tetikçiyim” sözleriyle tanımladı.

Coca-Cola tarihindeki 25 yılın en başarılı lansmanını Coke Zero için gerçekleştiren Schiff, bu kampanyanın detaylarını da eğlenceli bir dile katılımcılarla paylaştı. Elektrikli motorsiklet markası Brammo markası için, 2008 yılında, Dave Schiff’in Detroit’ten Washington’a motorsiklete giderek Obama’ya ulaştığı “Shocking Barack” isimi kampanya salonda alkışlarla karşılandı.

Brand Week Istanbul: Dave Schiff

Misyonun üç adımı

Schiff konuşmasına Made Movement’taki misyonlarını üç adımla açıkladı: istihdam yaratmak, ekonomiyi canlandırmak, sürdürülebilirlik sağlamak. Schiff konuşmasında, Made Movement’ta dört alana özel olarak çalıştıklarını belirtti: tarım ürünleri, dijital ürünler, tekstil ürünlerini, kamu hizmeti.

Efsane kreatif konuşmasını, kendi ajanslarında da peşinde oldukları filtreleme modelinin iki sonucu olduğunu söyleyerek sona erdirdi: misyonunuzu katı bir öncelik haline getirmeyin ve misyonunuz önünüzde yeni kapılar açacaktır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.