Effie Türkiye 2017’nin kazananları belli oldu

Effie dokuzuncu kez en etkili işleri belirledi.

09.05.2017 - 14:25 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Effie Türkiye 2017'nin kazananları belli oldu

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği 9. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları dün akşam Conrad Hotel’de düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

Tüm dünyada 42 ülke ve altı bölgede düzenlenen Effie Ödülleri‘nin Türkiye ayağında bu yıl 24’ü altın, 12’si gümüş, 31’i bronz olmak üzere toplam 67 ödül dağıtıldı. 309 reklam ve pazarlama iletişimi kampanyasının yarıştığı Effie Türkiye 2017’de en fazla başvuru yapılan kategoriler; Markalı İçerik, Özgün Marka Deneyimi – Aktivasyonda Başarı ve Perakende oldu.

Effie Türkiye 2017'nin kazananları belli oldu

Effie Türkiye 2017’nin bu yılki farklılıklarından biri de Sürdürülebilir Başarı Ödülü’nün Atilla Aksoy adına verilmesiydi.

Effie Türkiye 2017 Jüri Başkanı Nil Bağcıoğlu yaptığı açıklamada “Effie Türkiye bu yıl dokuzuncu kez düzenleniyor. Türkiye Effie global ekosistemi içinde önemli bir yere sahip. Effie düzenlenen ülkeler arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Effie salt bir yarışma değil. Pazarlama etkinliğini ajanslara ve reklamverenlere öğreten, bir eğitim aracı. İçinde çok farklı kanatların bilgi ve deneyimini barındırıyor” diye konuştu.

Effie Türkiye 2017 Ödülleri’nin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.